Na mieru šité

Podľa vašich požiadaviek a našich znalostí,
vytvoríme spolu na mieru šité menu pre Vás a Vašich hostí. Či už ide o oslavu narodenín, promócie, stretávky či svadby, všetko bude prispôsobené vašim predstavám

Priestory 

Nitriansky furmanský dvor ponúka svojim hosťom súkromie v dvoch samostatne oddelených priestoroch, v letnom období je taktiež k dispozícií letná terasa. V prípade že máte záujem o rezerváciu priestorov v čase obeda, taktiež Vám vieme zaručiť samostatný nerušený priestor 

Furmanská vináreň 

Posedenie v historickej vinárni s klenbovým stropom, v príjemnej dobovej atmosfére. Stoly vieme uložiť na mieru či samostatne alebo ako veľkú spoločnú tabuľu. 
Kapacita priestoru je 70 osôb 

Furmanská reštaurácia 

Posedenie s priateľmi či rodinou v reštauračnej časti. Ani tu nechýba nádych vinárstva a furmanstva. Atmosféru dopĺňa presklenná stena, ktorá zaručuje dostatok slnečného svetla počas celý deň. 

Letná terasa 

Krytá terasa nachádzajúca sa v átriu furmanského dvoru, poskytuje hosťom v letných mesiacoch ideálnu kombináciu vonkajšieho posedenia na čerstvom vzduchu a zároveň súkromia v podobe samotnej budovy furmanského dvora. Tá poskytuje dokonalú izoláciu od ruchu diania v centre mesta. Atmosféru dopĺňa množstvo kvetov a zelene. 
Rezervácia emailom