Kačacie hody vo furmanskom dvore


Jeseň je tu opäť v plnom prúde a k nej neodmysliteľne patria aj kačacie a husacie hody. Reštaurácia nitriansky furmanský dvor vám ponúka  klasické slovenské hodové špeciality, v tradičnom ľudovom šate ako aj moderné spracovania pokladov kuchýň našich starých mám.


Kvalita a čerstvosť na prvom mieste

Kačacie hody pripravujeme vždy pre vás konkrétne. V našich chladničkách nenájdete napečené kačice čakajúce niekoľko dní kým sa vám dostanú na tanier. Rovnako to je aj s našimi domácimi lokšami a knedľami. žiadne polotovary, žiadne kompromisy.

Preto treba rezerváciu robiť vždy minimálne jeden deň vopred.

U nás

Radi vás uvítame u nás v reštaurácii, v príjemnom prostredí nitrianskeho furmanského dvoru, kde môžete ochutnať naše hodové špeciality v maximálnej čerstvosti, rovno z pece.
Náš personál vám odporučí to správne vínko aby bol tento gastronomický zážitok nezabudnuteľným

Prídeme k vám !

Objednajte si hodovú hostinu priamo k vám domov. Náš personál vám prinesie vami objednané špeciality na presne určený deň a hodinu. naši kuchári urobia maximum pre to aby k vám jedlo prišlo vždy čerstvé a chutné.
 

Otvárame pre vás novú prevádzku 


Už čoskoro, na Farskej ulici, pre vás otvoríme moderný koncept bistra spojeného s kvalitnou kávou a predajom domácich výrobkov všetkého druhu. Otváracia doba bistra bude zachytávať už aj raňajkových hladošov, obedných či poobedných kávičkárov, ako aj podvečerných vysedávačov pri vínku.